Офіційний сайт виробника Ecoliya: олія холодного віджиму RAW, пасти з сирого насіння, клітковина, борошно, коктейлі, натуральні напої

Наша спеціалізація:

Натуральна продукція для людей, що піклуються про якість харчування і своє здоров'я, вегетаріанців, веганів, сироїдів.

Майбутнє за рослинною їжею!

З кожним новим днем ​​це розуміють все більше людей на планеті і збільшують її прийом в своєму раціоні. Але рослинна їжа також буває різною. Погодьтеся, овочі, вирощені у себе на грядці, де крім любові і органічних добрив нічого не додавалося, будуть відрізнятися від овочів, вирощених промисловим способом, з додаванням хімікатів і сумнівних добрив. Те ж саме стосується способу приготування. Можна блюдо приготувати так, що корисного в ньому зовсім не залишиться, або ж навпаки, буде багато мікроелементами, подарованими самою природою.

Виготовляючи продукцію Ecoliya, Ми вибрали шлях збереження в кінцевому продукті максимальної кількості натуральних і корисних речовин.

Товари еколого (жовтий фон)

Асортимент TM Ecoliya

  • Рослинні олії холодного і першого віджиму. - Унікальний продукт на ринку України! Процес віджимання відбувається на німецькому обладнанні, яке розробив натуропат Кай Кюнель, він же і придумав ферментосберегающій спосіб виробництва олій з різних сирих олійних культур. Прес оснащений системою охолодження і при перетиранні і віджиманні температура олії не перевищує 38-40 ° C. Такий метод дозволяє зберегти в олії Ecoliya максимальну кількість корисних речовин. Розливаємо в темні скляні пляшки з дозаторами, герметично закручуємо кришками з пломбами.
  • Натуральні урбечі, перетерті на кам'яних жорнах, пасти. - Природні матеріали, які беруть участь в процесі перетирання, позитивно впливають на якість кінцевого продукту. Багатогодинний процес на малих оборотах не нагріває сировину і залишає в ньому максимальну кількість мікроелементів. На виробництві еколого урбеч фасуємо в скляні банки з герметичною кришкою. Пасти - урбеч з добавкою інших натуральних продуктів, наприклад: мед, кероб.
  • Корисна клітковина і борошно. - Після віджиму олії залишається клітковина, її перемелюємо і фасуємо в герметичні пакети. Борошно виготовляємо з деяких видів клітковини, шляхом довшого перемелювання.
  • Чисте насіння останнього врожаю. - Перш ніж купити сировину для виробництва олії та приготування урбечей, тестуємо пробну партію. Проводиться первинний огляд насіння або горіхів, фіксується наявність або відсутність сміття (дрібні гілки, листя, шкарлупа й інша рослинність), проходить перевірка смакових властивостей сировини, вміст вологи, наявність цвілі або комах. Якщо небажані чинники відсутні, проводиться тестове віджимання олії. Так ми бачимо відсоток вмісту олії в тестованій частині та приймаємо рішення, чи придатна вся партія до закупівлі.
  • «Живі» коктейлі-концентрати . - Продукти власної розробки і виробництва Ecoliya. З пасти -концентрату за XNUMX хвилини можна виготовити поживний та смачний напій. Все що необхідно зробити - додати води, мед або цукор за смаком, збити кілька секунд блендером. Далі насолоджуєтеся смаком і насичуєте організм корисними мікроелементами.
  • Напій «Chi» - Непастеризований напій натуральної ферментації.

Виробництво, зберігання і доставка корисної продукції Ecoliya

  • Виготовляємо продукції рівно стільки, щоб не затримувалася на складі.
  • Так ми намагаємося доставити на стіл покупцеві свіжий продукт.
  • На підприємстві Ecoliya впроваджена система HACCP (ХАССП) - вимоги державних і міжнародних стандартів безпеки харчової продукції та співробітників, що працюють на виробництві.

Перевізники: Нова Пошта і Meest Express. Спосіб доставки можна вибрати склад-склад (відділення), або ж склад-двері.

Передоплата: Замовлення до 500гр. Відвантаження товару на суму до 500гр відбувається тільки після передоплати.

Накладений платіж або передоплата: Замовлення понад 500гр. При замовленні від 500 грн, пакуємо безкоштовно самостійно.

Повернення: Можливий тільки в разі виробничого браку.

Оплата: Оплатити замовлення можна кредитними картами, ApplePay, GooglePay, прямими переказами на картку ПриватБанку або Монобанк після оформлення, або післяплатою в відділенні або кур'єру при отриманні посилки.

Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки