• Потрібна допомога? Дзвоніть: +380636910227

Ароматне кокосове печиво

Купить Ароматне кокосове печиво за 0 грн

Приготування цього печива дуже просте, але воно наповнить Ваш дім неповторним ароматом, до того ж, печиво не містить пшеничного борошна, а лише кокосове від ТМ Еколія і кокосову стружку, а також кокосову олію нашого виробництва, яке зберігає усі корисні властивості кокосу.
Є ще інша назва цього печива серед кондитерів Європи. Вони називають його “Марко Поло“, на честь дослідника, мандрівника і відкривача нових земель.

Адже саме він знайшов і описав незвичайний плід кокосової пальми. Сама назва походить від слова “сосо” що означало “мавпа”. Марко Поло одним із перших почав вживати кокосові горіхи у їжу та допоміг кокосовим пальмам поширитися не тільки в Азії, а й у всьому світі. Скільки заробив на цьому Марко Поло невідомо, але продавалися кокоси та насіння пальм швидше, ніж їх встигали доставляти.

Через століття кокосові пальми поширилися в Індії. Місцеві лікарі при дворах раджів були далекі від комерційної діяльності, але ось щодо експериментів у сфері косметології значно перевершували європейців. Саме вони почали застосовувати кокосове масло, як засіб для волосся та шкіри. Ефект був приголомшливим, а секрет незважаючи на спроби не допустити його розголошення, швидко покинув межі княжих палаців.

В 1600 за наказом королеви Єлизавети I була створена Британська Ост-Індська компанія. Приклад Британської імперії наслідував ряд європейських країн, що започаткувало “Підкорення європейськими колонізаторами варварського Сходу”. Місцеві жителі справедливо називали дії європейців пограбуванням. Натомість, з цього моменту кокосова олія разом зі спеціями та тканинами почали постійно постачати до Європи.

Чому ж кокос так полюбився європейцям, а загалом і усьому світу?

Перш за все, бо кокосовий горіх – унікальний продукт з багатьма призначеннями, це і напій, і борошно, і запашна олія і стружка.

Перш за все, олія кокосу це чисте джерело жирних кислот та антиоксидантів. Також кокосова олія містить один з найвідоміших антиоксидантів — вітамін Е, який відповідає за нашу молодість та красу.

А ще аромат кокосу знижує рівень стресу, наповнює і дім, і вас самих тим самим відчуттям щастя, коли під ногами теплий пісок, хлюпається поряд море і тінь від пальм лягає на ваші засмаглі плечі.

Мершій спечіть його.

рецепт кокосового печива

Інгредієнти на 12 кокосових печив

  • Яйця курячі 2 штуки;
  • Цукор 80 г;
  • Сіль за смаком;
  • Кокосова стружка 150 г;
  • Кокосове борошно ТМ Еколія 30 г;
  • Кокосова олія ТМ Еколія 50 г;
  • Розпушувач для тісті 1 ч.л.

Приготування кокосових печив:

Духовку розігрійте до 180 градусів.

Змішайте у великій мисці змішайте кокосову стружку, кокосове борошно, розпушувач та половину цукру.

В іншій мисці змішайте кокосову олію, та яйця і другу половину цукру. Влийте суміш до сухих інгредієнтів і замісіть однорідне тісто.

Сформуйте з тіста невеликі кульки, змочивши руки водою. Викладіть на деко застелене пергаментом і змащене кокосовою олією, злегка приплюсніть, щоб утворилися печевинки.

Випікайте печиво 15 хвилин до гарної рум’яності.

Прекрасно смакує до кави або чаю.

Ми подбаємо про те, щоб у вас були лише якісні інгредієнти для приготування корисних і смачних страв.

Опублікувати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.